top of page
01.png

Własną pracownię założyłam i nieprzerwanie prowadzę od 2006r.

Posiadana wiedza oraz szerokie doświadczenie w dziedzinie projektowania jak i technologii wykonania pozwala mi tworzyć wyszukane i skomplikowane w detalu wnętrza.

 

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej co w pracy projektanta wnętrz pomaga w tworzeniu przestrzeni nie tylko spójnych estetycznie lecz również skomplikowanych pod względem technicznym.

Nie traktuję projektów szablonowo, lecz staram się podejść do każdego tematu indywidualnie, nie narzucając Klientowi obecnych trendów, umiejętnie tworząc przyjazne dla człowieka przestrzenie wybiegające poza mody i tendencje obowiązujące tylko sezonowo.

W projektach kieruję się wyszukaną estetyką, dogodną komunikacją, ergonomią i funkcją tworząc praktyczną i funkcjonalną przestrzeń dostosowaną do potrzeb zamawiającego.

Od pomysłu do realizacji dbam, by wizja i założenia projektowe stały się rzeczywistością.

Moim celem jest zadowolenie Inwestora z ostatecznego efektu przedsięwzięcia.​

Rozumiem, że sukces projektu zależy nie tylko od efektu końcowego, ale także od samego jego procesu, dlatego podejmuję co roku ograniczoną liczbę projektów, tak aby zapewnić każdemu Klientowi czas i uwagę, na jaką zasługuje.

Zrzut ekranu 2020-12-10 o 23.11.41.png
bottom of page